Piegāde

Pasūtijumu izsūtīšana no Tiktik.lv noliktavas visbiežāk notiek  2 līdz 3 darba dienu laikā (ja prece ir pieejama noliktavā) kopš pasūtījuma apmaksas.

Cenas par piegādi:

Piegāde Latvijā, ja ar klientu nav atrunāts individuāli, tiek nodrošināta ar:


  • Venipak starpniecību, standarta maksa: 5.59
  • Omniva pakomātu starpniecību, standarta maksa: 3,90 EUR

! Pircējs ir atbildīgs par izvēlēto piegādes veidu, Pārdevējs neuzņemas atbildību par preču bojājumiem ja prece piegādāta ārpus ražotāja norādītajām uzglabāšanas temperatūras. Ekstremālu temperatūru gadijumā pārdevējs rekomendē izņemt preci noliktavā. Pārdevējs norādā ka izvēloties pakomāta pakalpojumus preces uzglabāšanas temperatūra atbildīs āra gaisa temperatūrai.

  • Covid-19 testu uzglabāšanas temperatūra- 4-30 °C  

  • Sadzīves ķīmija un dezinfekcijas līdzekļi- 5-30  °C


Pasūtijuma izņemšana  Slokas ielā 126b, Rīga.

Ierodoties saņemšanas punktā, lūdzu, sagatavojiet pasūtijuma numuru un vārdu uzvārdu/ uzņēmuma nosaukumu, kas redzams pasūtijuma lapā. 

Lai saņemtu preci, lūdzu zvaniet: 26 711 822-  nosauciet, pasūtijuma numuru un vārdu uzvārdu/ uzņēmuma nosaukumu


Apmaksa

Pārskaitījums ar rēķinu (balstoties uz pasūtijuma dokumentu)

Uz jūsu e-pastu un tulītēji arī mājas lapā būs apskatāms pasūtijums, lūdzu, apmaksājiet pasūtijuma kopējo summu, Kā maksājuma mērķi norādiet pasūtijuma nr. Jūsu pasūtijums tiks sagatavots un izsūtīts pēc apmaksas. Uz šī dokumenta pamata tiks sagatavots rēķins un nosūtīts jums kopā ar preci.

Neapmaksāts pasūtijums saglabājas aktuāls 72 stundas.

Bankas pārskaitījums (tulītējs pārskaitījums ar bankas stapniecību)

Veiciet apmaksu ar bankas starpniecību. Pēc apmaksas balstoties uz pasūtijuma dokumenta pamata tiks sagatavots rēķins un nosūtīts jums kopā ar preci. Pēc apmaksas uz jūsu norādīto e-pastu, tiks nosūtīta informācija par pasūtijumu

Pirkumu grozs