Par mums

Vēsturiski esam bijuši vairumtirdzniecības uzņēmums, kas nodarbojās ar  vienreizlietojamo preču un darba apģērbā piegādi Latvijā kopš 2013. gada. Attīstoties e-komercijai, arī mēs esam sekojuši līdzi laikam un izveidojuši interneta veikalu lai produkcija būtu pieejama plašākam interešu lokam. Ņemot vērā, ka joprojām  uzņēmuma pamata darbība ir tieši ar sadarbību ilgtermiņā ar:

  • medicīnas iestādēm,
  • pansionātiem,
  • pārtikas un citu produktu ražotājiem,

visas preces pirms tiek piedāvātas mūsu klientiem tiek pasūtītas nelielos apjomos ar mērķi pārbaudīt to kvalitāti, tā izvairoties no nosacīti kvalitatīviem produktiem.

Franz Mensch Oficiālais pārstāvis

Esam oficiālais Franz Mensch izplatītājs Latvijā, pārstāvot plašā sortimentā vienreizlietojamu apģērbu un cimdus. Ražotāja produkciju ir iespējams gan iegādāties uzreiz no noliktavas Latvijā, ja meklējat ko specifisku, priecāsimies palīdzēt- atrast nepieciešamo un piegādāt arī nelielos apjomos.


Covid-19 ātrie antigēna testi, autorizēts SingClean pārstāvi ES

Sākoties Covid-19 krīzei arī mums ir nācies papildināt sortimentu, piedāvājot covid-19 ātros antigēna testus. Piedāvātie produkti ir reģistrēti pēc nepieciešamības gan: 

  • Zāļu valsts inspekcijā
  • Eiropas Komisijas datu bāzē

Lai spētu piedāvāt šo produkta grupu pēc iespējas augstākā kvalitātē un par saprātīgu cenu sadarbojamies tieši ar ražotājiem. Esam autorizēts Hangzhou Singclean Medical Products Co., Ltd autorizētais pārstāvis Eiropas savienībā


Piedāvātie SingClean testi

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.