Sveiki!   

Patiesi priecājamies, ka izvēlējies apmeklēt interneta veikalu tiktik.lv.

Tiktik.lv ir vērsts uz vieneiz lietojamu preču tirdzniecību ikdienas darbam.

Esam viens no lielākajiem specializētajiem veikaliem, kas Latvijas tirgū piedāvā vienreizlietojamo apģērbu, cimdus un indviduālos aizsardzības līdzekļus un citas preces. Lepojamies ar plašo sortimentu, ko varam piedāvāt kā arī ar ražotājiem ko pārstāvām.  Tai pašā apzināmies, ka ne vienmēr ir viegli izvēlēties cimdus, kurpju pārvalkus, cepurītes, priekšautus, vai citas lietas internetā skatoties uz  bildēm un sertifikātiem, tādēļ, jebkuram produktam, ko redzi mūsu sortimentā droši vari palūgt arī paraugus un mēs ar prieku Jums tos nosūtīsim. Paraugus jautā e-pstā [email protected], vai zvanot +371 26711822.

Mūsu interneta veikalā atradīsi populārākās preces ko ikdienā piedāvājam patērētājam, tomēr ja vēlies ko šajā kategorijā, bet neatrodi to mūsu interneta veikalā, vari apskatīt arī mūsu partneru mājas lapas, atrast sev nepieciešamo un mēs Jums to piegādāsim 1-2 nedēļu laikā.

Franz- Mensch

https://www.franz-mensch.de/en/

Zarys

https://zarys.com/#zarys

Lielākā daļa preču mūsu sortimentā paredzēta darba darītājiem, līdz ar ko saprotam cik svarīgi ir izvēlēties atbilstošākos produktus  katra darba specifikai. Kādam darbam cimds var būt par plānu, kādam par biezu, kāds velās strādāt spilgtākos cimdos, kāds mierīgākos toņos, kādam ir svarīgi mikroteksturēti pirkstu gali, kādam tas atkal traucē.

Tāpat arī ar izmēriem, pēc pieredzes varam teikt ka dažādiem ražotājiem viena izmēra cimdi var nedaudz atšķirties, ja ne centimetros, tad elastības ziņā noteikti un ja viena ražotāja M izmēra cimds Jums liksies ērts, tad cita ražotāja jau var būt nedaudz par mazu, tomēr vēlamies, lai Jums Jūsu darbā būttu maksimāli ērti. Tas pats ar roku dvieļiem un citām precēm, kādam patīk viena biezāka papīra loksne, kāds dod priekšroku plānākam papīram, jo zin, ka jebkurā gadījumā paņems 2-3 loksnes.

Ļoti ceram, ka būsiet  apmierināti ar savu izvēli izdarot pasūtījumu, tomēr ja saprotat, ka produkts ko iegādājāties  nav bijusi pati labākā izvēle, vai kāds cits produkts, ko esat saņēmuši kā paraugu Jūsu darbam būtu ērtaks, labprāt samainīsim produktus kuri jau ir nonākuši līdz Jums, pret Jums vēlamajiem produktiem. Mūsu prioritāte- Jūsu apmierinātība ar pirkumu.

Tiktik.lv ir daļa no www.helender.com , kas ir vairumtirdzniecīas uzņēmums ar vairākiem novirzieniem un Latvijā darbojās kopš 2013. gada. Tiktik.lv tika radīts, lai arī pašnodarbinātas personas, mazie un vidējie uzņēmumi ērti varētu pasūtīt vienreizlietojamās preces par vairumtirdzniecības cenām.

Mūsu sortimentā atradīsiet:

Vienreizlietojamos indviduālos aizsardzības līdzekļus( Cimdi, cepurītes, halāti, kombinezoni,priekšauti, apavu pārvalki u.c

-Higiēnas produktu padevējus: Salvešu turētāju, Ziepju turētāju, Tualetes papīra turētāju un Citi

-Higiēnas produktus: Salvetes, papīra dvieļi ruļļos, ziepes, kremi, gaisa atsvaidzinātāju un Citi

-Dezinfekcijas un tīrīšanas līdzekļi un koncentrāti

-Covid 19 antigēna testi

Visām medicīnas iestādēm, ārstu praksēm, zobārstniecībām, veterinārajām klīnikām, valsts un pašvaldību iestādēm nodrošinām pēcapmaksu. Veicot pasūtījumu, aizpildot formu norādi savus rekvizītus, izvēlies-  pārskaitījums ar rēķinu,komentāru sadaļā raksti Pēcapmaksa. Pēc pasūtījuma saņemšanas mēs ar Jums sazināsimies, lai vienotos par Jums ērtāko piegādes laiku.

Kontakti

Adrese:
Slokas iela 126b, Rīga, LV-1067
Waze, un google maps rakstam tiktik.lv un Jūs atvedīs!
Esam vienstāvu ēka tieši pretī Kurzemes prospektam 30, ieeja no ēkas iekšpagalma puses!
P-P 10.00-18.00
+371 26 711 822

Adrese:

Darba laiks ( Konsultācijām pa telefonu):

Pirmdien - piektdien: 10:00 - 18:00

Sestdien - svētdien: brīvs

Rekvizīti:

SIA "Alenda"

Reģ. Nr.: 43603060721

PVN maksātāja numurs: LV43603060721

Juridiskā adrese: Kļavu iela 8, Bauska LV-3901

Bankas rekvizīti:

AS SEB banka, UNLALV2X,

LV50UNLA0050021156912 

Kontaktu formaPirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.