Kā pareizi atgriezt atvērtu iepakojumu tiktik.lv?

Neatveriet 😊

Tiktik.lv Augstākā prioritāte ir Jūsu apmierinātība ar pasūtījumu un protams, ka iepērkoties interneta veikalā nav iespējams pačamdīt preci, pirms to iegādājies. Ja esi iegādājies kādu no precēm, ko var pataustīt nesabojājot un tā tev līdz galam nepatīk, protams tu vari 14 dienu laikā preci atgriezt interneta veikalam un saņemt pilnu naudas atmaksu.

Ko darīt ja tu  vēlies  aplūkot vienreizlietojamos cimdus, vai vienreizlietojamo apģērbu, lai saprastu, ka tā lvalitāte un izmērs ir tieši tāds kā vēlies?

Tiktik.lv tas ir vienkārši, norādi komentārā preces, kuras iegādājies pirmo reizi un nēesi pārliecināts, ka tev tās tiešām patiks, kā arī izmērs atbildīs tavam ikdienas izmēram, jo ir gadījies ka nomainot ražotāju, bet pērkot to pašu izmēru, tas nav identisks.

Mes savukārt tavam pasūtījumam pievienosim šo preču paraugus atsevišķā maisiņā, lai tu vari to izmēģināt neatverot iepakojumu. Ja saproti, ka tas ir tieši tas ko vēlējies, mēs un Jūs esam priecīgi un ceram uz turpmāku sadarbībi, ja tomēr saproti, ka prece nav tas ko gaidīji:

dodies uz https://atgriesana.omniva.lv/veikali/tiktik-lv , aizpildi atgriešanas formu saliec kastītē, visu, kas tevi līdz galam neapmierināja un ievieto kastīti tuvākajā OMNIVA pakomātā, kā jau minējām mūsu mūsu prioritāte, Jūsu apmierinātība ar pasūtījumu.

Paraugus varam nodrošināt Šīm preču grupām:

https://www.tiktik.lv/veikals/category/cimdi/

https://www.tiktik.lv/veikals/category/vienreizlietojams-apgerbs/

https://www.tiktik.lv/veikals/category/sejas-maskas/

https://www.tiktik.lv/veikals/category/sejas-un-galvas-aizsardziba/

https://www.tiktik.lv/veikals/category/higienas-aprikojuma-uzpildes-materiali/

Atgriešanas maksa neatkarīgi no pasūtījuma lieluma 0.00 EUR

Un Jā, ja izvēlējies kādu jaunu produktu un tevi tas neapmierina par visiem 100%, ieliec atpakaļ kastē, aizpildi atgriešanas anketu https://atgriesana.omniva.lv/veikali/tiktik-lv , ievieto kasti pakomātā un saņem atpakaļ naudu par precēm, kas tevi neapmierināja par visiem 100%


Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.